Idź do zawartości

Bevo Nordics

Zapraszamy do pracy dla ekspertów w technologii wody

ZOSTAŃ EKSPERTEM Bevo I CIESZ SIĘ PRACĄ W BRANŻY WODNEJ!

W Bevo jesteśmy zjednoczeni przez nasz cel: Ożywienie wody! Droga z nami zawiera wiele ekscytujących i wyzwań pełnych możliwości. Siłą napędową Bevo jest nasz oddany personel, który codziennie pracuje nad rozwiązaniami związanymi z wodą. Ciężko pracują w biurach sprzedaży, w działach usług korporacyjnych, w magazynie i w naszym centrum serwisowym. Dołącz do nas i przyjdź pracować w sektorze wodnym. Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy poniżej lub dowiedz się więcej o nas na stronie internetowej Bevo.

OFERTY PRACY W Bevo

Zawsze szukamy profesjonalistów wodnych o orientacji na obsługę klienta i entuzjazmu! Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy lub wyślij nam otwarte zgłoszenie.

Brak wolnych stanowisk.
Brak wolnych stanowisk odpowiadających wybranym filtrom.

Rosnąć z nami

Woda zawsze jest w ruchu, i to dotyczy również pracowników Bevo. Decydują, co jest potrzebne w ich roli i czują się odpowiedzialni za swoją pracę. Nie wahają się poprawiać procesów, ponieważ zawsze doceniamy takie inicjatywy.

Bevo charakteryzuje się wzrostem, zarówno w innowacjach rynkowych, jak i w osobistym rozwoju naszych pracowników.

W MegaGroup i naszych powiązanych firmach zawsze możesz liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie, możliwości szkoleniowe i rozwojowe, pozytywną atmosferę pracy w dynamicznym zespole oraz dobre warunki pracy. Jesteśmy postępową organizacją z ambitnymi planami rozwoju. Żaden dzień nie jest taki sam. Czy to brzmi jak odpowiednia firma dla Ciebie? Sprawdź więc, czy jest interesujące stanowisko pracy dla Ciebie i aplikuj! Lub skontaktuj się z nami w razie pytań.

SKUP SIĘ NA SWOIM ROZWOJU

MIEJSCE NA NOWE POMYSŁY I INICJATYWY

ZRÓB RÓŻNICĘ W ŚWIECIE